IT Meetnight Łódź 2017 już 10 czerwca na ulicy Piotrkowskiej

IT Meetnight Łódź 2017 już 10 czerwca na ulicy Piotrkowskiej

przez -
0 4099
Konferencje

10 czerwca 2017 roku odbędzie się IT Meetnight Łódź 2017. Będzie to kolejna edycja nocnej konferencji IT połączonej z giełdą pracy. Do tej pory odbyło się pięć edycji tego wydarzenia. Jako miejsce wybrano Centrum Konferencyjnym Instytutu Europejskiego, znajdujące się przy ulicy Piotrkowskiej 262/264. Początek wydarzenia zaplanowano na godzinę 16:00. Oficjalny koniec o 21:00, po czym uczestnicy rozpoczną afterparty.

Celem IT Meetnight Łódź jest zniesienie barier pomiędzy pracą a rozrywką. We wspólnej przestrzeni coworkingowo-wystawowej uczestnicy będą mogli spotkać się z przedstawicielami najważniejszych firm z branży, a w sali konferencyjnej odbędą się sesje wykładów i warsztatów.

W programie przewidziano wiele atrakcji – m.in. panel dyskusyjny, hackathon, imprezę prowadzoną przez DJ-a oraz wirtualny turniej piłki nożnej. Będzie można swobodnie porozmawiać ze swoimi przyszłymi znajomymi z pracy, a może nawet zagrać ze swoimi następnym szefem lub szefową na konsoli ;).

Wydarzenie jest całkowicie darmowe. Uczestnicy otrzymają pakiety startowe z upominkami od naszych partnerów. Żeby wziąć udział w wydarzeniu, wystarczy zarejestrować się na naszej stronie: http://www.meetnight.pl/lodz-register.

Brak komentarzy

Odpowiedz