IT Meetnight Poznań 2016 już na jesieni tego roku

IT Meetnight Poznań 2016 już na jesieni tego roku

przez -
0 2000
Konferencje

IT Meetnight Poznań 2016 to kolejna edycja innowacyjnych targów pracy, które odbędą się 15 października 2016 roku w Poznaniu. Celem projektu jest zapewnienie pracownikom i pracodawcom jak największej swobody w budowaniu wzajemnej relacji. Zamiast tradycyjnych stoisk przedstawiciele firm otrzymają wygodne pufy, na których będą mogli porozmawiać ze swoimi potencjalnymi pracownikami. W trakcie wydarzenia odbędą się dwie sesje wykładów oraz warsztatów przeprowadzonych przez naszych partnerów. Uczestników czeka wiele niespodzianek – tylko tutaj będą mogli się przekonać, jak ich przyszły szef gra na konsoli.

Poznański Meetnight odbędzie się w Arkadii, zabytkowej przestrzeni położonej przy Placu Wolności (wejście – ulica Ratajczaka 44) w samym sercu miasta. Uczestnicy będą mogli korzystać z ponad 210 metrów kwadratowych powierzchni wystawowej, rozległego tarasu z widokiem na centrum miasta oraz sal konferencyjnych. Cały teren wyposażony będzie w bezpłatny dostęp do internetu.

Program:

  • wykłady i warsztaty partnerów wydarzenia,
  • cztery półgodzinne sesje giełdy pracy,
  • job dates, czyli eksperymentalna forma rekrutacji, którą po raz pierwszy wypróbujemy 15 października,
  • część merytoryczna – np. spotkanie, panel dyskusyjny, hackathon,
  • wirtualny turniej piłki nożnej dla uczestników oraz przedstawicieli partnerów,
  • afterparty z DJ-em!

Rejestracja na IT Meetnight Poznań 2016 jest obowiązkowa. Warto także śledzić stronę wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1555942671381188/.

Baza danych uczestników zawiera następujące informacje: imię i nazwisko, dane kontaktowe, poziom znajomości języków obcych, w przypadku studentów – uczelnia, kierunek oraz rok studiów, w przypadku pracujących – zawód (np. backend developer), poziom umiejętności oraz liczbę lat doświadczenia zawodowego.

Brak komentarzy

Odpowiedz