Jesień Linuksowa 2012 – wyniki konkursu

Jesień Linuksowa 2012 – wyniki konkursu

przez -
5 1225
Jesień Linuksowa

Zakończyliśmy już konkurs, w którym do W ubiegłym tygodniu portal OSWorld razem z Polską Grupą Użytkowników Linuksa (PLUG) ogłosił konkurs, w którym do wygrania były vouchery na Jesień Linuksową 2012. Z uwagi na dziesięciolecie konferencji konkurs trwał dokładnie 10 dni i zakończył się 23 września. Po sprawdzeniu i poddaniu ocenie wypowiedzi użytkowników, jury wybrało czwórkę szczęśliwców, który otrzymają zniżki na udział w wydarzeniu.

W ramach przypomnienia – Jesień Linuksowa to spotkanie towarzysko-naukowe skupiające miłośników Wolnego Oprogramowania i GNU/Linuksa, organizowane przez zarząd stowarzyszenia Polska Grupa Użytkowników Linuxa (PLUG). W programie znajdują się zarówno oficjalne prelekcje, półoficjalne dyskusje panelowe, a także towarzyskie spotkania i elementy rozrywkowe. Celem konferencji jest stworzenie warunków do spotkania się ludzi związanych ze środowiskiem Wolnego Oprogramowania, umożliwienie im nawiązania kontaktów, wymiany doświadczeń, pomysłów i planów na przyszłość.

Impreza ta jest skierowana zarówno do profesjonalistów jak i do osób, które niedawno zainteresowały się GNU/Linuksem czy Wolnym Oprogramowaniem. Dzięki zróżnicowanej agendzie, konferencja daje możliwość ugruntowania lub poszerzenia swojej wiedzy w prezentowanych obszarach.

Gościem specjalnym tegorocznego zjazdu jest Italo Vignoli, jeden z założycieli oraz członek Rady Dyrektorów The Document Foundation. OSWorld również się tam wybiera, więc jeśli chcielibyście nas spotkać w „realu” i posłuchać naszych preelekcji to gorąco zapraszamy ;)

A teraz odnośnie samego konkursu. Po wspólnej naradzie z członkami PLUG-u Redakcja wybrała następujące osoby

  1. Karol Szafrański (voucher uprawniający do 100% zniżki, na udział w konferencji)
  2. Mikołaj S. (zniżka 100zł)
  3. Krzysztof Zubik (zniżka 100zł)
  4. Mateusz Kita (zniżka 100zł)

Ze zwycięzcami wkrótce skontaktują się organizatorzy konferencji, aby przekazać im dalsze instrukcje. Tymczasem gratulujemy wygranym i życzymy udanego pobytu na Jesieni :)

5 Komentarze

Odpowiedz