Jesień Linuksowa 2013 otwiera podwoje i czeka na prelegentów

Jesień Linuksowa 2013 otwiera podwoje i czeka na prelegentów

przez -
17 761
Jesień Linuksowa

Znany jest czas i miejsce jedenastej ogólnopolskiej konferencji dla administratorów i entuzjastów Linuksa i Wolnego Oprogramowania – Jesieni Linuksowej 2013. W tym roku odbędzie się ona w weekend 11-13 października w hotelu Orle Gniazdo w Szczyrku. Hotel jest naprawdę spory, zatem dla nikogo w tym roku miejsca nie zabraknie.

Obecnie trwa gromadzenie propozycji prelekcji. Jeśli korzystasz z GNU/Linuksa albo innego Wolnego Oprogramowania i czujesz się na siłach, by zaprezentować jakieś ciekawe zagadnienie dotyczące tego systemu, podziel się swoją wiedzą z innymi i zgłoś swoją propozycję na stronie www.jesien.org/agkarta. Wystarczy, jeśli podasz chwytliwy tytuł, kilka zdań wprowadzenia, notkę o autorze i podłączysz prezentację. Nadesłane propozycje wezmą udział w sondzie agendowej, która rozstrzygnie się na stronie konferencji pod koniec lipca. Prelegenci również w tym roku będą mieli prawo do zwrotu całości opłaty za uczestnictwo.

Na uczestników konferencji którzy już wiedzą, że na pewno wezmą udział w konferencji bez względu na agendę, organizatorzy przygotowali nie lada gratkę: od lipca br. ruszą zapisy blind bird, czyli rejestracja po bardzo atrakcyjnej cenie, ważna do momentu ogłoszenia oficjalnej agendy.

Ekipa OSWorld.pl wybiera się na Jesień Linuksowa 2013 i na pewno przygotuje dla Was nagrania.