Jesień Linuksowa 2013 – zdjęcia i nagrania wideo

Jesień Linuksowa 2013 – zdjęcia i nagrania wideo

przez -
3 2767
Jesień Linuksowa

W niedzielę 13 października zakończyła się tegoroczna Jesień Linuksowa 2013, która co roku gromadzi w jednym miejscu miłośników Wolnego Oprogramowania z całej Polski. Organizatorem był zarząd stowarzyszenia Polska Grupa Użytkowników Linuxa (PLUG), a głównymi sponsorami firmy Microsoft oraz Samsung. Gościem specjalnym i patronem honorowym konferencji był podsekretarz stanu z Ministerstwa Spraw WewnętrznychRafał Magryś.

W tym roku całość odbywała się w Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo w Szczyrku. Obiekt był naprawdę ogromny, co możecie zobaczyć na poniższym zdjęciu:

Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo w Szczyrku

Materiały

Dla osób, które nie mogły dotrzeć na spotkanie lub chcą ponownie obejrzeć wystąpienia – zapraszamy do zapoznania się z naszymi materiałami wideo oraz galerią zdjęć. Materiały uczestników dostępne są na jesien.org/2013/pl/materialy.

3 Komentarze

  1. > a głównymi sponsorami firmy Microsoft […]

    Dziwię się, że organizatorzy przyjmują łapówki od takiej gównianej firmy. Pieniądz nie śmierdzi?

    Microsoft nie ma nic wspólnego z Linuksem, może poza tym, że próbuje go zniszczyć i jest wrogiem wolnego oprogramowania, wolności używania komputera zgodnie z własną wolą (DRM), wolności w Internecie i nawet każdego wolnego człowieka.

Odpowiedz