Jesień Linuksowa 2015 – rozpoczęto przyjmowanie prelekcji

Jesień Linuksowa 2015 – rozpoczęto przyjmowanie prelekcji

przez -
4 6254
Jesień Linuksowa

Polska Grupa Użytkowników Linuksa ma zaszczyt ogłosić, że w dniach 6 – 8 listopada 2015 roku odbędzie sie konferencja Jesień Linuksowa 2015. Coroczne niekomercyjne spotkanie towarzysko-naukowe skupiające miłośników Wolnego Oprogramowania, skierowane jest zarówno do profesjonalistów jak i do osób, które niedawno zainteresowały się GNU/Linuksem czy Wolnym Oprogramowaniem. Dzięki zróżnicowanej agendzie, konferencja daje możliwość ugruntowania lub poszerzenia swojej wiedzy w prezentowanych obszarach.

Zmieniono również miejsce konferencje, jest to hotel Orle Gniazdo Hucisko, ale nie w Szczyrku, tylko nieopodal Huciska ‒ malowniczo położonej wsi w sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej.


Większy widok mapy

Dołącz do wydarzenia

Uruchomiono przyjmowanie prelekcji, które można zgłaszać po rejestracji lub zalogowaniu się na stronie. Wystarczy, jeśli poda się chwytliwy tytuł, kilka zdań wprowadzenia, notkę o autorze i podłączy prezentację. Nadesłane propozycje wezmą udział w sondzie agendowej, która rozstrzygnie się na stronie konferencji w drugiej połowie lipca. Informację o tym, czy zgłoszona prelekcja została zakwalifikowana do agendy, prelegenci poznają z początkiem sierpnia. Po wygłoszeniu prelekcji ich autorzy jak zwykle będą mieli prawo do zwrotu całości opłaty za uczestnictwo. Ostateczny termin mija 15 lipca, a w sierpniu zostanie uruchomiona rejestracja dla uczestników. Wtedy to również będzie można zagłosować na wybrane prezentacje.

4 Komentarze

Odpowiedz