Jesień Linuksowa 2017 odbędzie się pod koniec września

Jesień Linuksowa 2017 odbędzie się pod koniec września

przez -
1 3160
Jesień Linuksowa

Polska Grupa Użytkowników Linuksa ma zaszczyt zaprosić na konferencję Jesień Linuksowa 2017, która odbędzie się w dniach 22 – 24 września 2017 roku. Jako miejsce imprezy wybrano Ośrodek WypoczynkowyMuflon” w Ustroniu. Formuła spotkania nie ulega większym zmianom, więc tak jak w poprzednich latach kierowana jest do sympatyków Linuksa i innych systemów Unixowych oraz szeroko rozumianej tematyki ruchu Wolnego i Otwartego Oprogramowania.

Program prelekcji również będzie uwzględniał zarówno osoby które na co dzień wykorzystują te technologie, jak i osoby zajmujące się Linuksem hobbystycznie. Dlatego każdy zainteresowany poszerzeniem swojej wiedzy powinien znaleźć coś dla siebie.

Chętni uczestnictwa mogą już teraz dokonać rejestracji w celu wzięcia udziału w spotkaniu. Im wcześniej, tym większa zniżka obowiązuje dla uczestnika.

Organizatorzy zachęcają do zgłaszania prelekcji. Na stronie konferencyjnej dostępny jest formularz do zgłaszania swoich propozycji wystąpień. Przypominamy że osobom, które wystąpią z prelekcjami na Jesieni Linuksowej przysługuje zwrot kosztów uczestnictwa. Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 5 września.

1 komentarz

Odpowiedz