Joli OS 1.2

Joli OS 1.2

przez -
14 2813
Jolicloud

Wydano system Joli OS 1.2, który znany jest pod nazwą Jolicloud. System ten opiera się o dystrybucję Ubuntu i został przystosowany do pracy na netbookach. Joli OS cechuje się własnym interfejsem graficznym, który bardzo dobrze wygląda na urządzeniach mobilnych. System ten w bardzo łatwy i szybki sposób integruje się z takimi serwisami społecznościowymi jak Facebook, Flickr, Twitter, Dropbox i wiele innych.

W tym wydaniu uległ zmianie wygląd systemy. Został nieznacznie odświeżony i ulepszony. Dodano nowe ciekawe tapety. Pojawił się również prosty kreator, który pozwala na dodanie własnych webowych aplikacji do systemu.

Ulepszona została integracja z serwisem Dropbox. Dzięki takiej integracji mamy dostęp do swoich plików z dowolnego miejsca na świecie. Pojawiła się możliwość współdzielenia swoich aplikacji ze znajomymi.

14 Komentarze

  1. jestem swiezynka jesli chodzi o linuxowe podejscie do zycia, jaki na Joli OS postawic firefox'a? Stanąlem na tym ze zassalo mi archiwum tar.gz2

  2. No tak tylko że się nie da go zainstalować ;/ I znowu mam problem. Bo po dłuższym użytkowania Joli ma problemy z połączeniem tzn internet działa ale jak chce dodać aplikacje to się wyłącza przez 2 sek nie ma i znowu jest i tak co chwile.

    • Dzięki za reakcję! Dzwięk jest zniekształcony : piskliwy i nic nie można zrozumieć. Nie testowałem audio na innych stronach … Reszta jest naprawdę fajna i zamierzam porzucić Windowsa, jeśli tylko ktoś pomoże mi uporać się z odtwarzaniem audio.Pozdrawiam !

Odpowiedz