Kameralne spotkanie Pingwinków

Kameralne spotkanie Pingwinków

przez -
2 491
Linux Tux

Zima powoli zbliża się do naszego kraju, a w związku z tym napływa do nas coraz więcej Pingwinów. Dlatego, aby uczcić to wydarzenie planujemy zorganizować spotkanie dla wszystkich, którzy lubią lub chcą polubić Linuksa. Spotkanie to obędzie się w kameralnym pubie, więc nie ma co liczyć na zabawy w rzutniki i inne cuda, ale na piwo, pyszne jedzenie, dobrą muzykę i świetną atmosferę.

Nie wyklucza to jednak faktu, że będzie można sobie porozmawiać na konkretne tematy, a część rzeczy pokazać na laptopach. W związku z tym mamy pytanie. Czy macie jakieś propozycje co do tematów jakie można poruszyć, a może ktoś chciałby o czymś opowiedzieć.

Nie musi to być tylko o Linuksie. Inne systemy też istnieją na tym świecie. Informatyka jest bogatą dziedziną. Na pewno znajdzie się coś i dla Ciebie. Sugestie prosimy kierować na naszym forum internetowym.

Czekamy na propozycje. Szczegóły spotkania już wkrótce :)

2 Komentarze

  1. Witam

    Z góry dziękuję za zaproszenie, ale kolokwium z analizy trzeba zaliczyć. I niestety zamiast się z wami fajnie bawić będę siedział nad książkami przygotowując się do examu.

    Jak pech to pech. Ale cóż siła wyższa wzywa :)

Odpowiedz