Kampania finansowa PiTiVi otrzymała dotację 2500 Euro od Projektu GStreamer

Kampania finansowa PiTiVi otrzymała dotację 2500 Euro od Projektu GStreamer

przez -
13 691
Film, filmy

Pod koniec lutego deweloperzy PiTiVi rozpoczęli kampanię finansową, której celem jest zebranie odpowiedniej liczby pieniędzy, na pełne ukończenie i wydanie stabilnej wersji PiTiVi 1.0. Do wczoraj łączna zebrana kwota wynosiła ponad 10 000 Euro, jednakże dzięki dotacji Projektu GStreamer w wysokości 2500 Euro, urosła ona do sumy 12 634 Euro. Jest to zrozumiały krok, z racji tego, że właśnie framework GStreamera jest podstawą działania programu PiTiVi.

Bardziej jednak martwi sama kwota, jaką sobie ustalono na ukończenie całego projektu. Przypomnijmy zatem kampanię finansową Projektu OpenShot, gdzie z zakładanej kwoty 20 000 dolarów na różne cele, uzbierano łącznie 45 000 dolarów, a sam twórca zapowiedział, że zaimplementuje większość funkcji, jakich nie udało się sfinansować.

13 Komentarze

 1. Ciekawe, że najmniejsza kwota jaką można wpłacić to 10 euro. Nie rozumiem tego, takie HB na gry zbiera każdą kwotę, a PiTiVi nie chce „drobnicy”.

  • Jak wszystkie aplikacje, których autorzy przejrzeli na oczy i odrzucili obłudną retorykę gnomiarzy.

  • dawno cie tu nie było towarzyszu. już zaczałem watpić czy jeszcze istniejesz. :)

  • Pracuję od dawna, ale zawsze znajdę dla „was” czas, żeby was „potrollować” :*

  • No popatrz, a u mnie działa. Co ciekawe ten projekt przechodzi obecnie problemy ze stałymi developerami, a mimo to jest lepszy niż 90% softu na GTK-.

  • A ja wybrałem Lightworks :-)
   GTK nie ogarniają nawet jego twórcy, co przyznał autor Subsurface.

Odpowiedz