Kończą się zapisy na Jesień Linuksową

Kończą się zapisy na Jesień Linuksową

przez -
0 749

Tylko do połowy września potrwają zapisy na Jesień Linuksową – doroczną konferencję sympatyków Wolnego Oprogramowania. Impreza odbędzie się od 2 do 4 października w Górach Świętokrzyskich. Czasu pozostało już naprawdę niewiele. Jeśli ktoś zdecyduje się jeszcze na przyjazd, powinien zarejestrować się na stronie imprezy i wnieść opłatę do 13 września.

Tego dnia zapisy zostaną zamknięte, bo organizatorzy muszą odpowiednio wcześniej przekazać hotelowi kompletną listę uczestników. Czas między zakończeniem rejestracji a samą imprezą warto wykorzystać na uzgodnienia, kto z kim chce dojechać i zostać zakwaterowany. Ułatwia to jak zwykle specjalny interfejs na stronie Jesieni.

Przypomnijmy: gwiazdami sezonu będą w tym roku autorzy projektu P.I.W.O. (Potężny Indeksowy Wyświetlacz Oknowy), którzy w ramach odskoczni od tematów Wolnego Oprogramowania, opowiedzą o tym, jak przejąć kontrolę nad oświetleniem w akademiku. Oprócz nich, w planach są prelekcje na temat HTML5/XHTML2, Canvas w HTML, serwera pocztowego Postfix, high-availability, OpenSSH czy projektu Apache Hadoop. Będzie można porozmawiać z teamem Michuk & Kocio, czyli twórcami grupy JakiLinux. O ile pogoda pozwoli, organizatorzy przewidzieli też czas na indywidualny samochodowy wypad do ruin pałacu Krzyżtopór w Ujeździe.

Szczegóły na temat imprezy oraz zapisy on-line dostępne są w internecie pod adresem jesien.linux.org.pl.