Red Hat wysłał przypomnienie do swoich partnerów biznesowych i użytkowników, że Red Hat Enterprise Linux 4 (RHEL 4) kończy swój żywot w lutym 2012 roku. Po tym okresie nie będą już wydawane żadne aktualizacje. Zalecana jest także aktualizacja do RHEL 5 lub RHEL 6, które będą posiadały wsparcie do 2017 roku. Wiadomość ta dotyczy również dystrybucji opartych o system Red Hata, czyli CentOS 4 oraz Scientific Linux 4.
























U mnie w firmie to mamy jeszcze RH 3 ;)
A nie boicie sie ze was jakis exploit zje? Czy to w sieci lokalnej tylko wam dziala? :)
Znam wiele takich firm i dużych korporacji, gdzie takie antyki chodzą. Ale głównie jako serwery aplikacyjne dla JAVKi ukryte za FW i innymi cudami.