Konferencja naukowa – Współpraca sektorów nauki i biznesu w zakresie innowacyjności projektów...

Konferencja naukowa – Współpraca sektorów nauki i biznesu w zakresie innowacyjności projektów open source

przez -
0 1012
Spinacz

Fundacja Wolnego i Otwartego Oprogramowania zaprasza wszystkich chętnych na konferencję: Współpraca sektorów nauki i biznesu w zakresie innowacyjności projektów open source. Wydarzenie ma charakter naukowy i odbędzie się 22 maja 2013 roku w Auli Małej na Politechnice Warszawskiej (Gmach Główny, ul. Plac Politechniki 1). Udział w konferencji jest bezpłatny. Zapewniamy materiały konferencyjne oraz obiad.

Prelegenci opowiedzą między innymi o roli wolnego i otwartego oprogramowania w gospodarce, a także na temat współpracy między środowiskiem biznesu i nauki. Wśród zaproszonych gości są m. in.: prof. Marek Niezgódka z Uniwersytetu Warszawskiego, Marcin Madey – Prezes i Dyrektor generalny Novell Polska, Sebastian Rutka z firmy Samsung oraz zwycięzcy konkursu na Najlepszy projekt akademicki Open Source.

Rejestracji odbywa się za pomocą formularza na stronie: www.spinacz.edu.pl. Osoby niezarejestrowane na stronie zapraszamy do rejestracji.

Konferencja odbędzie się w godzinach 10.00 – 16.00, a rejestracja rozpocznie się już od godz. 9.30. Pytania należy kierować pod adresem: info@spinacz.edu.pl oraz pod numerem telefonu: 61 624 34 74.

Brak komentarzy

Odpowiedz