Konkurs! Do wygrania wejściówki na Jesień Linuksową!

Konkurs! Do wygrania wejściówki na Jesień Linuksową!

przez -
12 1324
Jesień Linuksowa

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym konkursie przygotowanym przez OSWorld.pl. Tym razem we współpracy z Polską Grupą Użytkowników Linuksa przygotowaliśmy kilka prostych pytań, które nagrodzimy wejsciówkami i zniżkami na Jesień Linuksową 2012. Z uwagi na fakt, iż jest to dziesiąta rocznica konferencji konkurs trwa dokładnie 10 dni, do 23 września. Gościem specjalnym tegorocznego wydarzenia jest sam Italo Vignoli, jeden z założycieli oraz członek Rady Dyrektorów The Document Foundation. Zapraszamy do zabawy!

Jesień Linuksowa to spotkanie towarzysko-naukowe skupiające miłośników Wolnego Oprogramowania i GNU/Linuksa, organizowane przez zarząd stowarzyszenia Polska Grupa Użytkowników Linuxa (PLUG). W programie znajdują się zarówno oficjalne prelekcje, półoficjalne dyskusje panelowe, a także towarzyskie spotkania i elementy rozrywkowe. Celem konferencji jest stworzenie warunków do spotkania się ludzi związanych ze środowiskiem Wolnego Oprogramowania, umożliwienie im nawiązania kontaktów, wymiany doświadczeń, pomysłów i planów na przyszłość.

Impreza ta jest skierowana zarówno do profesjonalistów jak i do osób, które niedawno zainteresowały się GNU/Linuksem czy Wolnym Oprogramowaniem. Dzięki zróżnicowanej agendzie, konferencja daje możliwość ugruntowania lub poszerzenia swojej wiedzy w prezentowanych obszarach.
Jesień ma charakter niekomercyjnego spotkania sympatyków PLUG. Począwszy od tego roku, jest jedynym spotkaniem PLUG poświęconym tematom okołolinuksowym – pozostałe imprezy dotyczą programowania w różnych środowiskach.

Więcej informacji na temat Jesieni Linuksowej znajdziecie na stronie www.jesien.org.

Aby wziąć udział należy udzielić odpowiedzi na wszystkie pytania oraz zostawić adres e-mail. Wśród osób które udzielą poprawnych odpowiedzi na pytania zamknięte redakcja wybierze najciekawsze pomysły i nagrodzi je voucherami – jednym uprawniającym do 100% zniżki na udział w konferencji oraz trzema zniżkami po 100 zł rejestrując się na pełny wymiar czasowy (czyli od piątku, nie od soboty).

Pytania znajdziecie na przygotowanej stronie konkursowej.

Regulamin konkursu:

  1. Organizatorem konkursu jest portal OSWorld.pl we współpracy z Polską Grupą Użytkowników Linuksa (PLUG)
  2. W konkursie mogą brać udział tylko osoby zameldowane na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej
  3. Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na wszystkie pytania zawarte w konkursie oraz zaakceptować warunki regulaminu
  4. Konkurs rozpoczyna się dzisiaj, czyli 13 września 2012 r. i trwa do niedzieli 23 września 2012 r., do godziny 23:59 (noc z niedzieli na poniedziałek)
  5. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone najpóźniej do dnia 30 września 2012 r.włącznie
  6. Nagrodą w konkursie jest jeden voucher dający 100% rabatu oraz trzy vouchery dające 100zł rabatu na udział w Jesieni Linuksowej 2012 (rejestrując się na pełny wymiar czasowy, czyli od piątku, nie od soboty).
  7. Fundatorem nagród jest Polska Grupa Użytkowników Linuksa (PLUG)
  8. Zwycięzca zostanie wyłoniony przez Redakcję portalu OSWorld.pl oraz przedstawicieli PLUG, na podstawie odpowiedzi udzielonej na pytania konkursowe