Konkurs – do wygrania WikiReader

Konkurs – do wygrania WikiReader

przez -
17 1845
Wikimedia Foundation

Z okazji bez okazji postanowiliśmy przygotować dla was małą niespodziankę. Jest nią urządzenie o nazwie WikiReader, czyli inaczej czytnik Wikipedii. Posiada obsługę polskiej Wikipedii i mieści w sobie ogromną bazę wiedzy, jaką udostępnia nam encyklopedia. Dodatkowo przygotowaliśmy dla Was kubki z mrożonego szkła z logiem OSWorld.pl. Żeby zdobyć te sympatyczne upominki należy wziąć udział w przygotowanym przez nas konkursie.

W konkursie może wziąć udział każdy, a warunkiem do jego przystąpienia jest napisanie newsa lub artykułu, który zostanie opublikowany na łamach OSWorld.pl. Nadesłany tekst musi spełniać kilka warunków:

  • tekst zostanie opublikowany na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 3.0
  • nadesłana praca nie może być wcześniej opublikowana
  • nie ma limitu nadsyłania prac, dlatego każdy wysłany tekst zwiększa szansę na wygraną
  • tematyka wpisu musi być związana z Open Source lub Linuksem. Może to być recenzja programu, własna refleksja na temat WiOO
  • Teksty prosimy nadsyłać w formatach .odt, .pdf

Prace prosimy wysyłać na adres redakcja@osworld.pl

Dla każdej osoby, której wpis zostanie opublikowany, wyślemy ten fantastyczny kubeczek ;-)

Kubek OSWorld.pl

Zasady przyznawania nagród

Najciekawszy tekst, który opublikujemy wygrywa główną nagrodę i kubek. Każda inna nadesłana praca, która zostanie opublikowana otrzyma upominek w postaci kubka. O wygranej zdecyduje jakość wpisu (styl pisania, długość i zdjęcia). Wygrywa jedna osoba, która naszym zdaniem nadeśle najlepszy tekst.

Czas trwania konkursu

Konkurs zaczyna się 8 lutego i trwać będzie przez dwa tygodnie do 22 lutego. Rozwiązanie konkursu oraz ogłoszenie wyników nastąpi 24 lutego.

17 Komentarze

  1. Kurczę, chyba się skuszę i spróbuję. A tą licencję trzeba dopisać w tekście czy napisać, że wyrażam zgodę? Pamiętam test tego WikiReadera na OSWorld, naprawdę pożyteczne i fajne urządzenie. A i kubek też bardzo fajny ;)

  2. A w Suwałkach prąd obcięło i nici były z pisania ;) Tyle cała ta chmura warta. Na szczęście w miarę szybko się uporali, normalnie jakby Anonymous schackowało, pyk i niema, 19-wiek ;)

Odpowiedz