Konkurs I – na tropie Maliny

Konkurs I – na tropie Maliny

przez -
39 1224
Konferencje

Rozpoczynamy Malinowy Maraton konkursowy! Portal OSWorld.pl przygotował dla Was serię zadań, w których do wygrania będzie popularna w ostatnim czasie platforma Raspberry Pi. Dla przypomnienia jest to minikomputer wyposażony w układ SoC firmy Broadcom, z procesorem ARM o taktowaniu 700MHz, 256MB pamięci RAM i grafiką mogącą odtwarzać filmy w jakości 1080p. Rozwiązanie idealne do celów edukacyjnych, ale również jako tani, domowy komputer czy centrum multimedialne.

Zasady konkursu
W tym tygodniu waszym zadaniem będzie odnalezienie 3 zagubionych malinowych mordek. Od dziś, do końca tego tygodnia pojawiać się będą wpisy, w których ukryte będą obrazki przesłodkich malinek, podobnych do tej poniżej:

Malinowa Mordka

Dodatkowo, jedna z nich została już ukryta w jednym z artykułów dostępnych na portalu (osworld.pl/artykuły)

Gdy już znajdziecie wszystkie trzy obrazki, zastanówcie się, do czego wykorzystalibyście Malinę, gdyby trafiła właśnie do Was. Odpowiedź dołączcie w mailu do redakcji (redakcja@osworld.pl), razem z linkami do artykułów. Autor najciekawszej odpowiedzi zostanie zwycięzcą konkursu.

I pamiętajcie – szczęście sprzyja Malinożercom =D

Regulamin konkursu:

  1. Organizatorem konkursu jest portal OSWorld.pl.
  2. W konkursie mogą brać udział tylko osoby zameldowane na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
  3. Aby wziąć udział w konkursie, należy odnaleźć trzy obrazki konkursowe oraz przysłać adresy URL artykułów/newsów z obrazkami na adres redakcja@osworld.pl razem z odpowiedzią na pytanie konkursowe.
  4. Konkurs rozpoczyna się dzisiaj, czyli 6 sierpnia 2012 r. i trwa do niedzieli 12 sierpnia 2012 r., do godziny 23:59 (noc z niedzieli na poniedziałek)
  5. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone najpóźniej do dnia 19 sierpnia 2012 r.włącznie.
  6. Nagrodą w konkursie jest komputer Raspberry Pi, ufundowany przez właścicieli portalu OSWorld.pl
  7. Koszt wysyłki oraz doręczenia nagrody pokrywa właściciel portalu OSWorld.pl i jest możliwy tylko na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.
  8. Zwycięzca zostanie wyłoniony przez Redakcję portalu OSWorld.pl, na podstawie odpowiedzi udzielonej na pytanie konkursowe.