Konkurs II – malinowe główkowanie

Konkurs II – malinowe główkowanie

przez -
80 1474
OSWorld - logo kwadratowe

Pierwszy malinowy konkurs dobiegł końca. Otrzymaliśmy od was prawie 30 zgłoszeń, wszystkie ciekawe i oryginalne, niektóre iście zakręcone ;). Do końca tego tygodnia wyłonimy jednego zwycięzcę do którego trafi nowiutkie Raspberry Pi. Dziękujemy Wam za tak duże zainteresowanie i już teraz zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym konkursie z maliną.

Ale zanim to nastąpi, czas odkryć artykuły oraz newsy w jakich schowały się słodkie Maliny. Ukryliśmy je w pod następującymi adresami:

W tym tygodniu przygotowaliśmy dla Was serię łamigłówek logicznych oraz informatycznych. Do ich wykonania potrzebujecie pewnej dozy wiedzy technicznej, ale również sprytu i spostrzegawczości ;). Pierwsze zadanie ogłaszamy już teraz i znajduje się ono poniżej:

QR Code - OSWorld.pl

Zadania pojawiać się będą codziennie o godzinie 12:00, aż do niedzieli 19 sierpnia, kiedy pojawi się zadanie końcowe. Aby do niego dotrzeć należy rozwiązać każde zadanie po kolei. Z uwagi na wakacje oraz weekend ostatnie zadanie będzie trwało od piątku do niedzieli, tak aby każdy miał szansę je rozwiązać.

I pamiętajcie – szczęście sprzyja malinożercom =D

Status zadań:

 • Zadanie 1: Odkryj hasło Maliny
 • Zadanie 2: Najciemniej jest zawsze pod latarnią
 • Zadanie 3: Stereogram
 • Zadanie 4: Kolorki
 • Zadanie 5: Trzy kroki do Raspberry Pi

W razie problemów został stworzony wątek w serwisie picoboard.pl.

Regulamin konkursu:

 1. Organizatorem konkursu jest portal OSWorld.pl.
 2. W konkursie mogą brać udział tylko osoby zameldowane na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
 3. Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na pytanie końcowe zgodnie z instrukcjami w nim zawartymi.
 4. Konkurs rozpoczyna się dzisiaj, czyli 13 sierpnia 2012 r. i trwa do niedzieli 19 sierpnia 2012 r., do godziny 23:59 (noc z niedzieli na poniedziałek)
 5. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone najpóźniej do dnia 26 sierpnia 2012 r.włącznie.
 6. Nagrodą w konkursie jest komputer Raspberry Pi, ufundowany przez właścicieli portalu OSWorld.pl
 7. Koszt wysyłki oraz doręczenia nagrody pokrywa właściciel portalu OSWorld.pl i jest możliwy tylko na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.
 8. Zwycięzca zostanie wyłoniony przez Redakcję portalu OSWorld.pl, na podstawie odpowiedzi udzielonej na pytanie końcowe.