OSWorld.pl wraz z firmą TP-Link mają przyjemność zaprosić czytelników serwisu do udziału w konkursie: Wakacyjne upały z TP-Link i OSWorld.pl. Do wygrania będą niezwykle atrakcyjne nagrody, w tym router, torby na laptopa, kubki, rakiety do tenisa stołowego, zniżki, koszulki i wiele innych. Uczestnicy będą musieli wykazać się zarówno wiedzą technologiczną, lekkim piórem, a także znajomością artykułów i newsów na naszym portalu. Konkurs rozpocznie się we wtorek 18 sierpnia 2015 roku, a potrwa do piątku 18 września 2015 roku.

TP-Link Archer C9 - nagroda główna

Aby wziąć w nim udział należy napisać artykuł dotyczący sieci komputerowych i open source, a także prawidłowo odpowiedzieć na wszystkie pytania. Każdy nadesłany artykuł zostanie opublikowany na naszym portalu, pod imieniem i nazwiskiem autora.

Przed przystąpieniem do pisania, należy zastosować się do kilku poniższych punktów:

 1. Zgłosić propozycję artykułu, poprzez wysłanie jej na adres redakcji: redakcja@osworld.pl, gdzie zostanie dokonana wstępna klasyfikacja.
 2. Po otrzymaniu zgody, należy przelać swój pomysł na papier i przygotować wersję w pliku tekstowym ze zdjęciami lub w pliku HTML z wstępnym formatowaniem.
 3. Przesłać gotową pracę na adres redakcja@osworld.pl, w temacie wiadomości wpisując:
  „Imię i Nazwisko, Konkurs: Wakacyjne upały z TP-Link i OSWorld.pl.”
 4. Praca wraz ze zdjęciami musi być udostępniona na licencji Creative Commons 4.0.
 5. Uczestnik wyraża zgodę na publikację artykułu po odpowiednim sformatowaniu do standardów portalu, w serwisie OSWorld.pl.
 6. Praca nie mogła być nigdzie wcześniej publikowana, ani nie może być plagiatem.
 7. W przypadku naruszenia którejkolwiek z powyższych zasad uczestnik konkursu zostanie natychmiastowo zdyskwalifikowany.

tp-link-konkurs-nagrody

Oto pytania konkursowe:

 1. Jakie urządzenia marki TP-Link mieliśmy okazję do tej pory testować? Należy wymienić wszystkie modele.
 2. Ile minut na akumulatorze potrafi pracować router TL-MR3040?
 3. Jakie oprogramowanie komercyjne jest wykorzystywane na niektórych modelach routerów TP-Linka?
 4. Czy TP-Link wspiera inne projekty Open Source?
 5. Który model karty sieciowej TP-Link mieliśmy okazję wykorzystać przy tworzeniu punktu dostępowego na Rasbperry Pi?

Wyboru trzech zwycięzców dokonają firmy TP-Link, The Camels oraz ekipa portalu OSWorld.pl. Za prawidłowe odpowiedzi na 5 pytań oraz najlepszy artykuł przewidujemy nagrodę główną w postaci router TP-Link Archer C9 z gadżetami OSWorld.pl. Dwie pozostałe osoby wyłonione w drodze głosowania otrzymają nagrody w postaci: Torby na laptopa, kubków TP-Link i OSWorld.pl, zniżki na zakup usług w firmie The Camels, naklejek, rakietek do tenisa stołowego, koszulek i smyczy.

Przypominamy także o naszym konkursie wakacyjnym: OSWorld.pl na wakacjach III, w którym wystarczy przygotować prace o tematyce związanej z serwisem OSWorld.pl w dowolnej formie. Mogą to być na przykład pocztówki z Waszych wyjazdów, zdjęcia z wycieczek lub długiego grillowania.

Regulamin konkursu:

 1. Organizatorem konkursu jest portal OSWorld.pl oraz firma TP-Link Polska
 2. W konkursie mogą brać udział tylko osoby zameldowane na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
 3. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać artykuł i poprawnie odpowiedzieć na pytania konkursowe zgodnie z poleceniami, zamieszczonymi w zasadach konkursu.
 4. Osoba może wysłać tylko jeden raz artykuł i swoje odpowiedzi.
 5. Przystąpienie do wykonywania zadań jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.
 6. Konkurs rozpoczyna się 18 sierpnia 2015 r. i trwa do piątku 18 września 2015 r. do godziny 23:59.
 7. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na portalu OSWorld.pl i naszych serwisach społecznościowych, najpóźniej do dnia 30 września 2015 r. włącznie. Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej w danej części konkursu na adresy email.
 8. W przypadku braku poprawnych odpowiedzi na pytania oraz artykułów redakcja zastrzega sobie prawo do anulowania konkursu.
 9. Nagrodami w konkursie są: router TP-Link Archer C9, ufundowany przez firmę TP-Link oraz gadżety firmowe OSWorld.pl i TP-Link.
 10. Koszt wysyłki oraz doręczenia nagrody pokrywa właściciel portalu OSWorld.pl i jest możliwy tylko na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.
 11. Zwycięzcami zostaną osoby, wyłonione w drodze głosowania przedstawicieli firm TP-Link Polska, The Camels oraz redakcji portalu OSWorld.pl.
 12. Uczestnicy wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji konkursu (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

1 komentarz

Odpowiedz