Konkurs z wejściówkami na konferencję Open Source Summit 2015

Konkurs z wejściówkami na konferencję Open Source Summit 2015

przez -
0 989
OSSA

Za kilkanaście dni, tj. 24 marca 2015 roku rozpocznie się pierwsza edycja konferencji Open Source Summit 2015. Zgromadzi ona sporą liczbę specjalistów z szeroko pojętej tematyki wolnego i otwartego oprogramowania w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Będziecie okazja posłuchać znanych specjalistów z branży, oraz spotkać osoby, które zajmują się open source na co dzień. Wejście na konferencję jest płatne i wynosi jedynie 50 zł, co ma pokryć koszty organizacyjne.

Aby jeszcze bardziej zachęcić do udziału w niej, mamy dla naszych czytelników do rozdania 4 wejściówki, które zostały nam przekazane przez samego organizatora. Zdobycie ich będzie polegać na odpowiedzi na poniższe pytanie:

W kilku zdaniach opisz, dlaczego korzystasz z wolnego oprogramowania i o czym chciałabyś/chciałbyś usłyszeć na konferencji Open Source Summit 2015?

Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres: redakcja@osworld.pl. Z nadesłanych zgłoszeń wybierzemy te najlepsze, i skontaktujemy się bezpośrednio z wybranymi osobami.

Regulamin konkursu:

 1. Organizatorem konkursu jest portal OSWorld.pl.
 2. W konkursie mogą brać udział tylko osoby zameldowane na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
 3. Aby wziąć udział w konkursie, należy nadesłać do adres redakcyjny OSWorld.pl odpowiedź na pytanie.
 4. Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.
 5. Konkurs rozpoczyna się 09 marca 2015 r. i trwa do 15 marca 2015 r. do godziny 23:59.
 6. Nadesłane prace będą oceniane pod kątem kreatywności i oryginalności treści.
 7. Wejściówki są imienne i nie mogą zostać przekazane nikomu innemu.
 8. Wyniki zostaną ogłoszone do wtorku 17 marca 2015 roku do godziny 15:30.
 9. Decyzja Jury jest ostateczna i nie podlega weryfikacji.
 10. Koszt wysyłki oraz doręczenia nagrody pokrywa właściciel portalu OSWorld.pl, i jest możliwy tylko na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.
 11. Biorąc udział w konkursie wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez firmę The Camels, w celu wysłania nagród konkursowych, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.