Linux Foundation rozda darmowe kursy z okazji Dnia Administratora

Linux Foundation rozda darmowe kursy z okazji Dnia Administratora

przez -
0 1807
Linux Foundation

Już za 11 dni będziemy obchodzić kolejny Dzień Administratora Systemu. Z tej okazji Linux Foundation postanowiło udostępnić troszkę darmowych zasobów wiedzy dla osób, które wiążą swoją karierę ze ścieżką administratora systemów. Wszystkie osoby, które do końca lipca zarejestrują się pod wskazanym adresem, przez najbliższe 22 tygodnie będą otrzymywać darmowe ebooki z poradnikami ze strony Linux Foundation Training. Dodatkowo dla zarejestrowanych będzie okazja wzięcia udziału w losowaniu. Do wygrania będzie 10 kursów online do wyboru albo wejściówki na LinuxCon North America.

Według ankiety przeprowadzonej wśród profesjonalistów wolnego oprogramowania, 90% z nich aktualizuje swoje umiejętności dzięki darmowej wiedzy, dostępnej w Internecie. Dzięki temu mogą pozostać na bieżąco z technologią, w tym bardzo szybko zmieniającym się świecie.

Kursy od Linux Foundation będą posiadały sporą dawkę wiedzy, zarówno z podstaw, jak i wymagań dotyczących egzaminu Linux Foundation Certified System Administrator (LFCS).