Fundacja Wolnego i Otwartego Oprogramowania FWiOO

Od kilku lat co roku na Przystanku Woodstock Stowarzyszenie IEA Actus organizowało stoisko Linuksa i WiOO. W tym roku nie dało rady — ale od czego są przyjaciele! Linux w Bramie ma zaszczyt zaprosić wszystkich zwolenników WiOO, oraz wszystkich chętnych, by dowiedzieć się, czym WiOO jest, na stoisko w alejce NGO na Przystanku Woodstock 2009.

Będziemy rozdawać płytki i ulotki, ewangelizować, wyjaśniać, prezentować i zachęcać — oraz, rzecz jasna, świetnie się przy tym bawić! Każdy zainteresowany mile widziany.

Praktyka uczy, że ile by nie było „ewangelizatorów”, zawsze będzie ich za mało — od kilku lat regularnie tracimy głos na Woodstocku próbując odpowiedzieć wszystkim ciekawym na nurtujące ich pytania, więc jeżeli masz ochotę przyłączyć się do akcji i będziesz na Woodstocku, śmiało nawiedzaj stoisko z Pingwinem, powitamy Cię z otwartymi ramionami!

Jeżeli jedziesz na Woodstock, a masz w domu nieużywane płytki (zarówno tłoczone płytki, np. z Ubuntu, jak i czyste płytki CD-R), podziel się, jeżeli tylko możesz! Zainteresowanie co roku jest ogromne, każda pomoc i wsparcie się przyda!

Do zobaczenia na Przystanku!

Ogromne podziękowania za umożliwienie tej akcji należą się Fundacji WOŚP, FWiOO (za zajęcie się biurokracją) oraz Laboratorium BRAMA (za wspieranie inicjatyw związanych z WiOO we własnych szeregach — i poza nimi).

Więcej informacji: lwb.elka.pw.edu.pl.

Informacje nadesłał: Michał ‚rysiek’ Woźniak.

Brak komentarzy

Odpowiedz