Linux w Bramie – 20 grudnia 2011

Linux w Bramie – 20 grudnia 2011

przez -
1 660
Linux Tux

W tym miesiącu zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Linux w Bramie, które odbędzie we wtorek 20 grudnia, od godziny 10:00 do ostatniego gościa. Tradycyjnie spotkania odbywają się w Laboratorium BRAMA (Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej, ul. Nowowiejska 15/19, piwnica, pokój 039). Na początku grudnia sirmacik został CAcert assurerem. Wszystkich chętnych zaprasza do łapania go podczas wydarzeń odbywających się w ramach LwB w celu potwierdzenia certyfikatów CAcert.org.

Podobnie jak miesiąc temu będziemy się znów przymierzać do stworzenia podcastu (tym razem z większym sukcesem oraz pogramy wspólnie w Teeworlds.

W planie, jak co miesiąc:

  • ogólne informacje o Linuksie i Wolnym Oprogramowaniu, odpowiedzi na często i rzadziej zadawane pytania
  • pomoc w instalacji i konfiguracji Linuksa na sprzęcie przyniesionym
  • możliwość pobawienia się oraz zainstalowania samemu dowolnej dystrybucji Linuksa na Laboratoryjnym sprzęcie
  • kawa, herbata, ciastka, dobry humor i świetna atmosfera

I dodatkowe przyjemności w tym miesiącu:

  • uhackaton WiOO w szkole (mamy listę zadań i nie zawahamy się ich wykonać)
  • Wieczorek zapoznawczy: Dropsy, GNOME3

Gorąco zapraszamy wszystkich zainteresowanych, niezależnie od wieku, płci, zapatrywań politycznych i dowolnych innych charakterystyk. Zapraszamy początkujących użytkowników, którzy chcieliby dowiedzieć
się o Pingwinie więcej; zapraszamy starych wyjadaczy, którzy mogą nas wspomóc swą wiedzą; i zapraszamy tych z Was, którzy jeszcze nigdy o Linuksie i Wolnym Oprogramowaniu nie słyszeli, lub słyszeli mało – a chcieli by się czegoś dowiedzieć.

1 komentarz

Odpowiedz