Linux w Rzeszowie

0
1129
Linux Tux
Linux Tux

Rzeszowska Grupa Użytkowników Linuksa oraz Koło Naukowe Użytkowników Linuksa przy Katedrze Informatyki i Automatyki Politechniki Rzeszowskiej zapraszają wszystkich zainteresowanych na wykład poświęcony programom użytkowym dla systemu Linux. Wykład odbędzie się 18.05.2007 w sali D109 budynku Katedry Informatyki i Automatyki przy ul. Wincentego Pola 2, start około godz. 18:00. Wstęp wolny. Na spotkaniu będzie można posłuchać i o programach multimedialnych, kompilatorach, komunikatorach oraz programach do zastosowań technicznych. Będzie możliwość bliższego zapoznania się z aplikacją – do dyspozycji uczestników będzie kilka komputerów z aplikacjami. Organizatorzy również zapraszają do współpracy.

Poprzedni artykułDebianArt.org
Następny artykułPoznaj Linuksa w Krakowie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj