Lubelskie Dni Informatyki 2017 odbędą się 22 kwietnia 2017 roku

Lubelskie Dni Informatyki 2017 odbędą się 22 kwietnia 2017 roku

przez -
0 3084
Konferencje

Lubelskie Dni Informatyki 2017 odbędą się 22 kwietnia 2017 roku w Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym, przy ulicy Dobrzańskiego 3. Wydarzenie jest organizowane od 2007 roku przez grupę KUL.NET oraz Koło Naukowe Informatyków Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Z roku na rok w konferencji bierze udział coraz większa liczba pasjonatów z branży IT. Lubelskie Dni Informatyki skierowane są przede wszystkim do studentów, pracowników firm z branży informatycznej, kadry zarządzającej odpowiedzialnej za IT, a także osób zainteresowanych światem nowych technologii.

W tym roku odbędzie się jubileuszowa edycja wydarzenia. Tegoroczna odsłona Lubelskie Dni Informatyki, to konferencja dla wszystkich, którzy pasjonują się informatyką, automatyką, robotyką i mechatroniką-doświadczonych programistów, geeków i gadżeciarzy, ale także osób, które dopiero planują związać swoją przyszłość z kodowaniem.

W trakcie trwania tegorocznej okrągłej edycji LDI, prelegenci przedstawią informacje o nowych technologiach, które w najbliższym czasie zrewolucjonizują rynek informatyczny. Warto zapoznać się dokładnie z agendą wydarzenia. Wymagana jest również rejestracja, którą można dokonać na stronie głównej.

Podczas konferencji swój wykład poprawi Kamil Porembiński z firmy The CamelsJak budować duże systemy informatyczne aby były skalowalne.

Brak komentarzy

Odpowiedz