Menedżer plików Dolphin – poszukiwanie nowych deweloperów

Menedżer plików Dolphin – poszukiwanie nowych deweloperów

przez -
3 696
Dolphin

Frank Reininghaus, nowy opiekun menadżera plików Dolphin dla środowiska graficznego KDE wezwał społeczność do pomocy przy rozwoju projektu. Pierwotny twórca Dolphina – Peter Penz, odszedł w ostatnim miesiącu, ze stanowiska głównodowodzącego projektem. Reininghaus jest aktualnie jedyną osobą, która zajmuje się projektem. Aby ułatwić dołączanie nowych osób, przeorganizował cały system zgłaszania błędów, co ma być zalążkiem do dłuższej współpracy.

3 Komentarze

  1. Frank Reininghaus, nowy opiekun menadżera plików Dolphin dla środowiska graficznego KDE, wezwał społeczność do pomocy przy rozwoju projektu. Pierwotny twórca Dolphina, Peter Penz, odszedł w ostatnim miesiącu ze stanowiska głównodowodzącego projektem. Reininghaus jest aktualnie jedyną osobą, która zajmuje się projektem. Aby ułatwić dołączanie nowych osób przeorganizował cały system zgłaszania błędów, co ma być zalążkiem to dłuższej współpracy.

    diff

  2. W dolphinie za bardzo polecieli w efekty, a zapomnieli o tym co ważne w menadżerze plików. Np. są problemy z odświeżaniem zawartości okna – nie pokazuje plików które doszły lub pokazuje dalej te pliki których już nie ma. trzeba odświeżyć zawartość ręcznie by mieć pewność, że to co widzimy jest aktualną zawartością katalogu. No i uruchamiać by się mógł szybciej. Poza tym to całkiem przyjemna przeglądarka plików.

Odpowiedz