Miux – nowy system operacyjny od firmy Microsoft

Miux – nowy system operacyjny od firmy Microsoft

przez -
13 2827
Microsoft

Microsoft przedstawił wszystkim nowy system operacyjny – Miux. Co ciekawe, nie bazuje on na kodzie Windowsa, a na jądrze Linux. Jednakże już sam interfejs ma być w pełni wzorowany na tym znanym z Windows 10. Jeżeli chodzi o funkcje, to Miux ma pozwalać na bezproblemowe łączenie się zarówno z desktopem, jak i z mobilnymi wersjami Windowsa. Co ciekawe, firma zapowiedziała całkowicie nową przeglądarkę o nazwie Asterix, specjalne zaprojektowaną dla nowej dystrybucji.

Miux – nowy system operacyjny od firmy Microsoft – sprostowanie

Serdecznie przepraszamy naszych czytelników za nieprawdziwe informacje, zawarte w newsie. Dziękujemy również za zwrócenie nam uwagi i prosimy o wyrozumiałość.

13 Komentarze

  1. Redakcja: uważacie że to śmieszne czy jak? Jak dobrze liczę, to drugi raz puszczacie jakąś bzdurę, nie mam pojęcia po co. Jak dla jaj, to są one na poziomie gimbazy, i jeśli to ma być portal jajeczny, to ja mu dziękuję.

  2. Niestety po latach czytania i super artów i poradników muszę zrezygnować z tej strony. Nie dość, że teksty ostatnio miałkie i o niczym ciekawym w przeciwieństwie do x lat temu to jeszcze te bzdurne newsy z których redakcja się wycofuje zarzucając czytelnikom brak humoru … To jest jednak portal informacyjny a nie joemonster. Niestety polskie portale linuxowe się kończą, chyba, że ktoś zna alternatywę, do naszych pozamykanych lub (pod)upadłych portali i forów ? Z chęcią bym poczytał, coś ciekawego na poziomie.

  3. Nawet na źródłowej stronie jest link do artykułu z … 1 kwietnia. Już bardziej leniwym być się nie da, żeby nie sprawdzać źródeł do końca tylko na hura dodawać. Ja bym spalił się ze wstydu. Mam nadzieje, że ten art nie „wyparuje” i nie będzie „ale o co chodzi ? ” bo takie lekceważenie czytelników przyniesie skutek odwrotny.

Odpowiedz