MODECOM PGA Cosplay 2016, czyli wielkie święto cosplay na PGA 2016

MODECOM PGA Cosplay 2016, czyli wielkie święto cosplay na PGA 2016

przez -
0 2337
PGA, Poznań Game Arena

Podczas tegorocznego Poznań Game Arena 2016 odbędzie się konkurs MODECOM PGA Cosplay 2016. Jak co roku w czasie targów goszczeni będą finaliści konkursu Cosplay. Każdy z nich zaprezentuje w specjalnym pokazie własnoręcznie wykonane kostiumy z ulubionych gier. Jest to niesamowita pasja łącząca odgrywanie postaci jak i tworzenie przebrań. Fenomen ten w Polsce jest już bardzo dobrze rozpowszechniony i towarzyszy wielu imprezom od lat. W tym roku konkursem zaopiekuje się Ambasadorka, Aleksandra „Shappi” Tora – polska cosplayerka, która w zawodach międzynarodowych została dwukrotnie uhonorowana tytułem Mistrza Europy.

Cała impreza odbędzie się w niedzielę 23 października 2016 r na scenie Twitcha. Dzięki firmie MODECOM, która jest partnerem wydarzenia, każdy z uczestników otrzyma paczkę atrakcyjnych nagród. Dla głównego zwycięscy LG przewidziało nagrodę specjalną: monitor idealny dla graczy.

Konkurs oceniać będzie profesjonalne jury, które kierować się będzie takimi kryteriami jak najlepsze wykonanie techniczne stroju czy odegranie charakteru postaci. A po Poznań Game Arena 2016 odbędzie się głosowanie na nagrodę publiczności.

Brak komentarzy

Odpowiedz