Modyfikacja Half-Life 2: Update już na Linuksa

Modyfikacja Half-Life 2: Update już na Linuksa

przez -
5 2049
Half-Life 2

Half-Life 2: Update, darmowa modyfikacja do jednego z największych hitów wśród gier otrzymała już wsparcie dla systemu Linux. Stworzony przez społeczność pod przewodnictwem Filipa Victora mod dodaje do legendarnej strzelanki całkowicie odświeżoną grafikę, wykorzystującą w całości możliwości silnika Source. Poza elementami wizualnymi, poprawiono również kilka błędów pierwowzoru i dodano nowe komentarze twórców. W Half-Life 2: Update, tak jak w oryginale, wcielimy się w naukowca Gordona Freeman’a, który będzie musiał przeżyć w fikcyjnym mieście City 17.

Modyfikacja Half-Life 2: Update dostępna jest do pobrania za darmo już teraz na platformie Steam. Wymagane jest posiadanie podstawowej wersji Half-Life 2.

5 Komentarze

  1. Albo ich porypało kompletnie i zajmują się starą grą, zamiast wreszcie wydać coś nowego z tego swiata, albo… właśnie podgrzewają atmosferę przed jakimś hitem.

    • Nie ma nic złego w zajmowaniu się starą grą. Lepsze to niż wydawanie gniotów za pół miliarda dolarów, które się nudzą po godzinie. Btw – nadal powstają mody do Super Metroida (1994) :)

Odpowiedz