Mozilla Thunderbird 2.0 RC1

Mozilla Thunderbird 2.0 RC1

przez -
0 320
Thunderbird

Niedawno wydano wersję Release Candidate 1 klienta e-mail oraz grup dyskusyjnych Thunderbird 2.0. Seria 2.x wnosi dużo nowych funkcji, które skupiają się na organizacji poczty. Do każdej wiadomości e-mail będzie można przypisać specjalne tagi oraz program usprawniono o funkcję saved folders znaną z Mac OS X. Dzięki takim operacją możliwe będzie szybsze odnajdowanie informacji.

Program pocztowy został również ulepszony w dziedzinie szukania informacji. Algorytm szukania został zapożyczony z Firefoksa, który szuka już w trakcie wpisywania danej frazy. Klient poczty będzie posiadał również algorytm historii Firefoksa. Użytkownik będzie mógł korzystać z przycisków Wstecz oraz Dalej do poruszania się po wiadomościach lub feedem RSS.

Kolejnymi zmianami jest uproszczona konfiguracja kont pocztowych W przypadku kont Gmail i .Mac Thunderbird jest w stanie automatycznie ustawić serwery pocztowe. Zapewne niedługo będzie to działać także dla wielu innych kont, tak jak to obecnie działa w Windows Live Mail desktop.

Podobne artykuły

Mozilla Firefox 23

przez -
0 113
PHP

przez -
0 143