mercusys_MR50G

Nowy miesiąc, nowa recenzja sprzętu. Tym razem jest to Mercusys MR50G, jest to urządzenia, które ma szereg udogodnień.

Dwupasmowe Wi-Fi w standardzie AC1900, czyli WiFi bez opóźnień, osiągane prędkości do 1900Mb/s (do 1300Mb/s w paśmie 5GHz i 600Mb/s w paśmie 2,4GHz). 6 anten o dużym zysku i technologia Beamforming, która zapewnia stabilny zasięg w domu. Urządzenie posiada również Gigabitowe porty – dzięki którym można uzyskać sporę prędkości w domu.

Technologia MU-MIMO pozwala routerowi MR50G na komunikację z wieloma urządzeniami jednocześnie, zwiększając całkowitą przepustowość sieci.

Funkcja Smart Connect automatycznie wybiera najlepsze dostępne pasmo dla każdego urządzenia. Dzięki czemu każde urządzenie z sukcesem będzie działało w współpracy z tym urządzeniem.

Dokładną specyfikacje urządzenia można zobaczyć na stronie producenta: Mercusys.

Urządzenie sprawdziło się u mnie dobrze, sprawdzałam go zarówno w mieszkaniu jak i domu jednorodzinnym. Żadne z urządzeń nie miało problemu przy współpracy z routerem. Połączenie było stabilne, prędkość odpowiednia. Urządzenie moim zdaniem sprawdzi się dobrze przy zdalnej nauce, do wideokonferencji online potrzeba stabilnego połączenia internetowego – tutaj ono dobre i stabilne.

Brak komentarzy

Odpowiedz