MultiGet 2.0 alpha

MultiGet 2.0 alpha

przez -
5 500
Sieć, LAN

MultiGet to łatwy w użyciu menedżer pobierania plików dla systemów Windows/BSD/Linux/Mac OS X. Został napisany w C++, natomiast interfejs graficzny w wxWidgets. GUI jest wzorowane na popularnych programach do pobierania plików torrent (np. Bittorrent). Wspiera protokoły HTTP/FTP, które są używane przez większość użytkowników.

Program został również przystosowany dla wielozadaniowości oraz wielowątkowości, dzięki czemu może działać na kilku maszynach. Prócz tego wspiera wznawianie pobierania, o ile serwer ma takową możliwość oraz proxy SOCKS 4,4a,5, proxy ftp, proxy http.

Podobne artykuły

  • Twoje zrzuty? Co tam jest napisane w 3 klawiszu menu na 2 zrzucie? :D

  • Dodałem własne zrzuty. Program jest po angielsku. Sam wykrywa język i ustawia go w interfejsie.

  • John

    Witam. Od niedawna bawię się Kubuntu… mam taki problem z tym programem po dodaniu mu linka on automatycznie dodaje go do ukończonych…. choć wcale go nie zaczął pobierać i pokazuje że pobrał ;/ jak chce ponownie dany link wrzucić do listy pobieranych, program ponownie umieszcza go w liście plików pobranych (już ściągniętych). Czy w tym programie trzeba coś ustawić? Spodziewałem się że program działa jak Windowsowski JDownloader, w którym tylko po uruchomieniu programu dodaje się linki i po prostu ściąga. Program ma ułatwiać ściągnie wielu plików na raz, a jak na razie nic nie mogę pobrać… Od razu mówię Linki są działające. (chyba że trzeba mieć założone konta premium na danych serwerach – co by było trochę głupie) ??????

  • Czemu piszesz, że JDownloader jest Windowsowski? Przecież jest dostępny dla wielu platform w tym Linuksa :-)

  • John

    no dobra jest dostępny dla wielu platform…. ale nie w tym rzecz. Pytanie dotyczy czego innego ;) Pozdro