Nabór na kurs „Linux w sieci TCP/IP”

Nabór na kurs „Linux w sieci TCP/IP”

przez -
0 855

Politechnika Łódzka prowadzi nabór na kurs dokształcający „Linux w sieci TCP/IP”. Jest to oferta last minute – do wykorzystania pozostały jeszcze cztery wolne miejsca. Kurs „Linux w sieci TCP/IP” (LWS) jest częścią autorskiego programu szkoleń z dziedziny administracji systemami linuksowymi prowadzonych przez Samodzielny Zakład Sieci Komputerowych Politechniki Łódzkiej.

Zakres tematyczny kursu obejmuje zastosowania serwera z systemem GNU/Linux jako elementu infrastruktury sieciowej: przełącznika, mostu, rutera, filtra pakietów czy monitora ruchu, usług i zdarzeń.

Zajęcia mają formę warsztatów, w czasie których studenci wspólnie z prowadzącymi projektują i wdrażają rozwiązania konfiguracyjne. Całość prowadzona jest w oparciu o autorski, liczący ok. 350 stron formatu A4, polskojęzyczny podręcznik, który jest dystrybuowany tylko wśród uczestników szkoleń. Wiedza i umiejętności uczestników są weryfikowane i potwierdzane własnymi certyfikatami w języku polskim i angielskim.

Zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny i kontaktu mailowego: linux[at]zsk.p.lodz.pl Więcej informacji na stronie linux.zsk.p.lodz.pl.

Podobne artykuły

TP link M7200

przez -
1 351

przez -
0 579

Brak komentarzy

Odpowiedz