Noc informatyka

Noc informatyka

przez -
0 1013
Noc informatyka

Noc Informatyka – spotkanie w kameralnym gronie ludzi których łączy wspólna pasja – informatyka w szerokim tego słowa znaczeniu. Impreza organizowana przez studentów Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie przy współpracy z KIiMK UP oraz zaprzyjaźnionymi informatykami z krakowskiego środowiska IT.

Słowem wstępu… noc informatyka jest spotkaniem naukowo rozrywkowym, w którym udział może wziąć każdy, kto interesuje się informatyką, oraz zarejestruje się na stronie. Spotkanie w kameralnym gronie ludzi których łączy wspólna pasja – informatyka w całym szerokim tego słowa znaczeniu. Garnitury i formalizmy zostawiamy za drzwiami. Będzie luźno, swobodnie i ciekawie.

Noc informatyka^3

Jest to już trzecia odsłona imprezy. Spotkanie odbędzie się 15-16 maja 2009 od godziny 18:00 wieczorem, a zakończy powitaniem wschodu słońca. Miejscem spotkania jest studencki Bakałarz (budynek Uniwersytetu Pedagogicznego ul. Ingardena 4 w Krakowie).

Aby wziąć udział w spotkaniu należy się zarejestrować i wpłacić 10 zł, decyduje kolejność wpłat. W trakcie trwania nocy informatyka organizatorzy zapewniają posiłek. Będzie to grill, przekąski i napoje.

Brak komentarzy

Odpowiedz