Nowa odsłona Spinacza

Nowa odsłona Spinacza

przez -
0 488
Spinacz

Pracowicie rozpoczął się Nowy Rok w Fundacji Wolnego i Otwartego Oprogramowania przy projekcie spinacz.edu.pl, w którym zostały uruchomione kolejne udogodnienia, by wymiana informacji między sektorami biznesu i nauki była jeszcze sprawniejsza.

Z każdym miesiącem działalności serwisu przybywa w nim użytkowników, którzy dodają swoje projekty Open Source lub instytucje naukowe i biznesowe, które takimi pomysłami są potencjalnie zainteresowane. Za pomocą nowych elementów, które w ostatnich dniach zostały wdrożone, ułatwiamy nawiązywanie kontaktów między osobami z różnych branż i specjalności. Każdy Użytkownik ma możliwość dodania do swojego profilu edukację oraz doświadczenie zawodowe. Można również gromadzić referencje. Rekomendacje można dodać do profili osób, które mamy w kontaktach, a także można poprosić o wystawienie przez inne osoby pozytywnej opinii na temat dotychczasowej kariery zawodowej czy naukowej. Funkcja ta, która będzie cały czas rozbudowywana, ma na celu ułatwienie wyszukiwania nowych pracowników i współpracowników. Dział wydarzenia zaprasza do dodawania różnego rodzaju eventów, na które można przeprowadzić rekrutację i wygenerować listę uczestników.

Nowościami na profilu Użytkowników, projektów oraz wydarzeń są QRcody, które w szybki i łatwy sposób odsyłają na strony profilu.