Nowe demo Unigine Engine: Valley

Nowe demo Unigine Engine: Valley

przez -
10 1047
Unigine

<UnigineFirma Unigine, jako jedyna tworzy benchmarki kart graficznych dla systemów Linux. Znane są wszystkim takie produkcje, jak Unigine Tropics, Unigine Sanctuary, czy Unigine Heaven, które to jako pierwsze wprowadziło testy z wykorzystaniem tesselacji, zarówno pod DirectX, jak i OpenGL. Ich zaawansowany silnik graficzny wykorzystuje wszystkie możliwości obu silników, prezentując przy tym grafikę na wysokim poziomie i w pełni pokazuje potencjach kart graficznych.

Tym razem rosyjscy programiści z Unigine Corp zaprezentowali demo nowego benchmarka, tworzonego z myślą o wielomonitorowych konfiguracjach, czego przykładem może być wybrana sceneria – piękna i rozległa dolina w górach. Zresztą, sami zobaczcie.

10 Komentarze

  1. Mogliby dać darmową licencję dla projektów OpenSource.

    Na pewno dałoby to im rzeszę przyszłych komercyjnych deweloperów umiejących obsługiwać ten silnik. A nic nie tracą.

    • Silnik ten ma ogromny potencjał a filmik bardzo zaskakuje swoją jakością. Już teraz trudno odróżnić rzeczywistość od renderu…. a co będzie za kilka lat?

  2. […] Nowe demo Unigine Engine: Valley Firma Unigine, jako jedyna tworzy benchmarki kart graficznych dla systemów Linux. Znane są wszystkim takie produkcje, jak Unigine Tropics, Unigine Sanctuary, czy Unigine Heaven, które to jako pierwsze wprowadziło testy z wykorzystaniem tesselacji, zarówno pod DirectX, jak i OpenGL. Ich zaawansowany silnik graficzny wykorzystuje wszystkie możliwości obu silników, prezentując przy tym grafikę na wysokim poziomie i w pełni pokazuje potencjach kart graficznych. […]

Odpowiedz