Nowości w Kexi

Nowości w Kexi

przez -
0 632
Kexi

Jarosław Staniek przesłał nam dwie ciekawe informacje dotyczące Kexi – programu do wizualnego tworzenia baz danych dla systemów Linux/UNIX, odpowiednika MS Access, FoxPro czy FileMaker. Poniżej pełna treść informacji

Kexi 2007 w dostawie elektronicznej PayPal

Kexi 2007 z pomocą techniczną i aktualizacjami jest teraz dostępna w formie dystrybucji elektronicznej (ESD – Electronic Software Distribution) za pośrednictwem systemu PayPal. Aby nabyć produkt, wystarczy użyć karty kredytowej lub konta PayPal na stronie Kexi.pl (bezpieczne połączenie szyfrowane).

Taka forma płatności ogranicza koszty dostawy do zera. Oprogramowanie jest udostępniane w najnowszej dostępnej wersji w dniu, w którym nastąpiła płatność.

Z okazji premiery dystrybucji ESD, do końca marca 2007 obowiązuje dodatkowo niższa cena – 129 zł brutto, a do każdych czterech pakietów bezpłatnie dodawany jest kolejny.

Zarejestrowany użytkownik otrzymuje oprogramowanie i dokumentację w formie plików do pobrania ze specjalnie przydzielonego konta. Dostępna jest także płatność zwykłym przelewem bankowym.

Kexi 2007 dostępna dla klientów angielskojęzycznych

Aplikacja Kexi 2007 jest teraz dostępna także w wersji angielskiej z pomocą techniczną świadczoną w j. angielskim. Jest to oferta w ramach rozszerzania obszaru działalności przez OpenOffice Polska.

Koszt rocznej obsługi jednego stanowiska ustalono na 46€ ($59) do końca marca 2007.

Angielska edycja Kexi 2007 jest dostępna w formie dystrybucji elektronicznej (ESD – Electronic Software Distribution) za pośrednictwem systemu PayPal. Aby nabyć produkt, wystarczy użyć karty kredytowej lub konta PayPal na stronie www.kexi.pl/en/ ang. (bezpieczne połączenie szyfrowane).

Brak komentarzy

Odpowiedz