nVidia Linux Display Driver 325.15 z obsługą układów GRID K340, NVS 315...

nVidia Linux Display Driver 325.15 z obsługą układów GRID K340, NVS 315 i Quadro K500M oraz opcjami konfigurowania SLI Mosaic i Base Mosaic

przez -
5 640
nVidia

nVidia ogłosiła wydanie nVidia Linux Display Driver 325.15. Dodano obsługę kart graficznych: GRID K340, NVS 315 i Quadro K500M. Usunięto wsparcie dla jądra Linux 2.4. Od teraz wymagane jest posiadanie jądra Linux 2.6.9 i wyższego. Udoskonalono wydajność renderowania skomplikowany gradientów. Dodano wsparcie do konfigurowania SLI Mosaic i Base Mosaic w zakładce X Server Display Configuration. Zaktualizowano instalator, w celu wyszukiwania następujących plików: /usr/lib/nvidia/alternate-install-available, /usr/lib/nvidia/alternate-install-present.

Najważniejsze naprawione błędy:

  • Naprawiono problem w panelu kontrolnym nvidia-settings, który mógł spowodować wyświetlanie fałszywych komunikatów o niepoprawnym układzie, kiedy zmieniano ekrany, z włączonym SLI.
  • Naprawiono błąd, który mógł spowodować migotanie ekrany po ustawieniu skalowania.
  • Naprawiono problem z aktualizacją pasku stanu w zakładkach PowerMizer i X Server XVideo Settings, jeżeli zmiany zostały dokonane przez innego klienta NV-CONTROL.