Polityka prywatności/ RODO

Polityka prywatności/ RODO

POLITYKA PRYWATNOŚCI

  1. Informacje o charakterze danych osobowych przekazywane do Code Squat Agata Skamruk. pozostają własnością osoby wysyłającej, jednakże przesyłanie ich do Code Squat Agata Skamruk. jest równoznaczne z udzieleniem Code Squat Agata Skamruk zgody na wykorzystanie tych informacji do celów wewnętrznych. Zapisanie danych osobowych w systemie należacym do Code Squat Agata Skamruk i ich wykorzystywanie jest możliwe jedynie po wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych przez osobę, której dane dotyczą.
  2. Wyrażenie zgody polega na zaznaczeniu odpowiedniego pola w formularzu zamówieniu znajdującym się na stronie internetowej, które jest odpowiednikiem podpisu pod zamieszczoną na stronie klauzulą o wyrażeniu zgody na wykorzystanie danych osobowych.
  3. Dane przetwarzane będą na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) oraz ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
  4. Code Squat Agata Skamruk wykorzystuje informacje o swoich użytkownikach wyłącznie w celu: poprawienia treści swych stron, dostosowania treści i układu strony do preferencji poszczególnych użytkowników, informowania użytkowników o zmianach w osworld.pl, informowania o ofertach bądź możliwościach promocyjnych, które zdaniem osworld.pl są interesujące dla użytkowników, monitorowania naruszeń prawa lub niniejszego regulaminu.
  5. Code Squat Agata Skamruk nie prowadzi sprzedaży list swoich użytkowników. Użytkownicy osworld.pl, wyrażają zgodę na przesyłanie komunikatów drogą poczty elektronicznej zarejestrowanego użytkownika.
  6. Dane podawane przez użytkownika w trakcie wstawiania komentarzy pod postami na stronie przetwarzane są przez podmiot zewnętrzny (wtyczka Disqus for WordPress)

RODO

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
Kto może korzystać z serwisu?

Z usługi może korzystać wyłącznie osoba fizyczna, która posiada pełną zdolność do czynności prawnych (dalej „Użytkownik”).
Do poprawnego świadczenia Usługi wymagany jest dostęp do Internetu i urządzenie z zainstalowaną popularną przeglądarką internetową w najnowszej wersji lub dedykowaną aplikacją w jej najnowszej wersji.