Open Source Day 2017 po raz 10 w Polsce. Największe wydarzenie w...

Open Source Day 2017 po raz 10 w Polsce. Największe wydarzenie w Europie zgromadzi blisko 1000 specjalistów

przez -
0 3592
Open Source Day

Linux Polska Sp. z o.o. oraz Główny Partner Red Hat Inc., serdecznie zapraszają na konferencję Open Source Day 2017. Odbędzie się ona 17 maja 2017 roku w Hotelu Marriott. Konferencja zgromadzi blisko 1000 specjalistów IT i osób zainteresowanych nowoczesnymi rozwiązaniami informatycznymi. Podczas niej wystąpi kilkudziesięciu prelegentów z całego świata reprezentujących marki, takie jak Red Hat, Google, EDB Enterprise, Suse, Zabbix i wiele innych.

Z prelegentami można się zapoznać na stronie opensourceday.pl/#prelegenci. Jak co roku odbędą się również warsztaty.

Organizatorzy zapraszają do rejestracji oraz zapoznania się z agendą Open Source Day 2017. Portal OSWorld.pl objął patronatem medialnym tegoroczną konferencję. Prócz nas są to także redakcje Warsaw Business Journal, PC Format, ITwiz, Mamstartup.pl i Magazyn Programista.

Decyzja o zorganizowaniu pierwszej edycji konferencji była odpowiedzią na ogromne zainteresowanie tematem otwartych technologii. Bardzo szybko lokalna inicjatywa urosła do rangi dużego, międzynarodowego projektu. Przez ostatnie 10 lat w wydarzeniu wzięło udział 5 tys. uczestników, a online było z nami kolejne 14 tys. Open Source Day to nie tylko wydarzenie dedykowane osobom zainteresowanym otwartym oprogramowaniem. To konferencja dla wszystkich którzy chcą się dowiedzieć więcej o kluczowych kierunkach rozwoju nowoczesnego oprogramowania i tych, którzy szukają wysokiej jakości, niezawodnych i efektywnych kosztowo rozwiązań informatycznych.

– mówi Dariusz Świąder, prezes zarządu Linux Polska, organizator Open Source Day.

Brak komentarzy

Odpowiedz