OSSA

Wczoraj mieliśmy okazję uczestniczyć w konferencji Open Source Summit 2015, która odbywała się w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Podróż na miejsce zajęła nam ponad 2 godziny, z czego ostatnie 45 minut spędziliśmy w samym mieście. Podczas rejestracji otrzymaliśmy standardową paczkę gadżetów: koszulki, broszurki, notatnik, długopisy, ankiety i magazyn ITWiz.

Open Source Summit 2015 - rejestracja

Po chwili na sali wykładowej rozstawiliśmy nasz rollup na samym środku, pośród SUSE i Red Hata :-)

Open Source Summit 2015 - rollup

Open Source Summit 2015 - rollup

Podczas trwania konferencji można było porozmawiać z wystawcami: głównym organizatorem Compendium CE, MegiTeam, Red Hatem, Zend Technologies, Cloudera, SEP Sesam, SUSE, Veracomp S.A., Kei.pl, ITwiz i STX Next.

Open Source Summit 2015 - stoisko firmy Red Hat

Open Source Summit 2015 - stoisko firmy Kei

Mieliśmy okazję spotkać się z przedstawicielami SUSE na Polskę, m.in. Rafałem Kruschewskim, który opowiedział nam o działaniach, jakie firma podejmuje w naszym regionie. Na stoisku był też przemiły pluszowy gekon, z którym musieliśmy sobie zrobić zdjęcie.

Open Source Summit 2015 - SUSE i maskotka

W przerwie obiadowej Kamil postanowił założyć swój nowy sztormiak, aby być przygotowanym na nadchodzące warsztaty BigDATA oraz swój wykład: Dwanaście zasad architektury.

Open Source Summit 2015 - Kamil i sztormiak

Open Source Summit 2015 - prezentacja Kamila

Na sam koniec organizatorzy i Red Hat przygotowali małe upominki dla wszystkich, którzy wypełnili ankiety oraz zebrali wszystkie stempelki z literkami nazwy konferencji.

Open Source Summit 2015 - rozdanie nagród

Brak komentarzy

Odpowiedz