OpenOffice.ux.pl 2.3.1

OpenOffice.ux.pl 2.3.1

przez -
0 384
Linux Tux

Nowa wersja pakietu biurowego OpenOffice.ux.pl jak zwykle potrafi mile zaskoczyć swoimi możliwościami. Na szczególną uwagę zasługuje funkcja doładowania telefonów na kartę wprost z menu aplikacji oraz nowy, przyjazny instalator w wersji linuksowej. Ponadto, podczas prac nad OpenOffice.ux.pl 2.3.1 wprowadzono kilka ważnych poprawek oraz wyeliminowano błędy i niedoskonałości zgłoszone przez użytkowników. Z tego względu usilnie zalecamy aktualizację do najnowszej wersji oprogramowania.

W głównym menu OpenOffice.ux.pl pojawiła się nowa pozycja o nazwie Usługi. Zawiera ona na razie tylko jedną, lecz dość nowatorską dla pakietu OpenOffice opcję – doładowanie telefonu prepaid. Usługa ta umożliwia doładowanie telefonu dowolnej z polskich sieci komórkowych i wymaga aktywnego połączenia z Internetem. W przyszłych wersjach OpenOffice.ux.pl pojawią się w tym menu kolejne, zaawansowane opcje dodatkowe.

OpenOffice.ux.plTradycyjnie, każde wydanie OpenOffice.ux.pl publikowane jest jednocześnie w edycjach dla systemu operacyjnego Windows oraz Linux. Bieżąca wersja Linux-RPM została wyposażona w nowy, uniwersalny instalator stworzony w środowisku Java. Ponadto, już dziś pakiety RPM oraz edycja dla Windows zawierają zintegrowane środowisko Java. Eliminuje to konieczność oddzielnej instalacji Java, stanowiąc kolejne, oczekiwane przez wielu udogodnienie.

Pakiet biurowy OpenOffice.ux.pl to nie tylko sześć podstawowych aplikacji, jakimi są: edytor tekstu, arkusz kalkulacyjny, baza danych, program graficzny, aplikacja do prezentacji i edytor równań. To znacznie więcej. Aktualnie pakiet OpenOffice.ux.pl oferuje kompletne narzędzia dostosowane do wydajnej pracy biurowej. Doskonała przeglądarka internetowa, program pocztowy oraz organizer wraz z bogatym zasobem załączonych dokumentów i szablonów są praktycznym i często nieodzownym uzupełnieniem głównych aplikacji. Bezpłatna pomoc techniczna oraz bardzo dobry podręcznik oferowane przez firmę Ux Systems również stanowią o profesjonalnej sile nowych rozwiązań. Taki bogaty zestaw można nabyć już za 99,00 zł brutto. Szczegóły dostępne są na stronie http://www.ux.pl/.