openSUSE
openSUSE

Deweloperzy openSUSE zapowiedzieli, że w najbliższym czasie pojawi się openSUSE Tumbleweed z GNOME. Aktualne prace są już na ukończeniu, a programiści poprawiają ostatnie błędy przed oficjalną publikacją płyt z obrazami. Spora zmiana zaszła także w obsłudze logów. Syslog został zastąpiony systemd-journal, a spora dyskusja miała miejsce w tym temacie: http://lists.opensuse.org/opensuse-factory/2015-04/.

ŹRÓDŁOnews.opensuse.org
Poprzedni artykułCG Masters organizuje konkurs na poradnik o programie Blender 2.74
Następny artykułMono 4 otrzyma sporo kodu źródłowego .NET Core Runtime
Michał Olber
Interesuję się głównie sprzętem i działaniem jego pod systemami GNU/Linux. Testuję różne dystrybucje i robię recenzje. Interesuję się działaniem sprzętu pod Linuksem, dzięki czemu wiem, jaki zestaw komputerowy wybierać :)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj