Z początkiem lipca rozpoczął się sezon wakacyjny na dobre. Jednakże redakcja portalu OSWorld.pl nie spoczęła na laurach i postanowiła umilić Wam te 3 miesiące miłym konkursem ze wspaniałymi nagrodami i upominkami. Aby wziąć w nim udział wystarczy przygotować prace o tematyce związanej z serwisem OSWorld.pl w dowolnej formie. Mogą to być na przykład pocztówki z Waszych wyjazdów, zdjęcia z wycieczek lub długiego grillowania. Postaramy się nagrodzić każdą pracę miłym upominkiem lub gadżetem, a najbardziej kreatywni uczestnicy zostaną dodatkowo wyróżnione i nagrodzeni. Nagrodami w konkursie będą różne upominki i gadżety, jak np. pendrive, powerbank, koszulka, kubek, smyczka itp.

Prace prosimy wysłać w formie elektronicznej na adres mailowy redakcja@osworld.pl. Wszelakie pocztówki z Waszych wyjazdów możecie wysyłać na adres korespondencyjny:

The Camels
ul. Wróblewskiego 18, lok 304
93-578 Łódź

z dopiskiem „OSWorld.pl na wakacjach”.

Regulamin konkursu:

  • Organizatorem konkursu jest portal OSWorld.pl.
  • W konkursie mogą brać udział tylko osoby zameldowane na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
  • Aby wziąć udział w konkursie, należy nadesłać do OSWorld.pl prace związaną z tematyką serwisu.
  • Przystąpienie do wykonywania zadań jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.
  • Konkurs rozpoczyna się 13 lipca 2015 r. i trwa do 30 września 2015 r. do godziny 23:59.
  • Wyniki konkursu zostaną podane w terminie 10 dni od dnia zakończenia.
  • Koszt wysyłki oraz doręczenia nagrody pokrywa właściciel portalu OSWorld.pl i jest możliwy tylko na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

Biorąc udział w konkursie wyrażasz zgodę na publikowanie nadesłanych prac w serwisie OSWorld.pl oraz na Facebooku. Wyrażasz również zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez firmę The Camels w celu wysłania nagród konkursowych, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.

1 komentarz

Odpowiedz