P.I.W.O. 10 – otworzono rejestrację na konferencję

P.I.W.O. 10 – otworzono rejestrację na konferencję

przez -
2 856
Konferencje

Organizatorzy Poznańskiej Imprezy Wolnego Oprogramowania otworzyli dla wszystkich zainteresowanych rejestrację na wydarzenie. Konferencja odbędzie się 17 maja (sobota) w budynku Biblioteki Technicznej i Centrum Wykładowego Politechniki Poznańskiej, na ulicy Piotrowo 2 w Poznaniu. Impreza zaczyna się o godzinie 9:00 i dobiega końca około godz. 22:00. Na uczestników czeka 18 prelekcji, w tym tematy takie jak wolna kultura, wspieranie naszych ulubionych dystrybucji Linuksa, pisanie własnych sterowników, czy przenoszenie systemu operacyjnego na Raspberry Pi. Cała impreza zwieńczona będzie LAN party rodem z lat 90-tych.

Tradycyjnie wstęp na P.I.W.O. jest całkowicie bezpłatny, a dla uczestników imprezy dostępne będą różne napoje oraz przekąski. Organizatorzy zachęcają do wypełnienia formularza, bo pozwoli to oszacować zainteresowanie imprezą, a także jest to jedyny sposób, aby zaklepać sobie miejsce na LAN party po imprezie.

Dzięki uprzejmości radia Radio Uniwersytet, prelekcje tegorocznego PIWO będą nagrywane i transmitowane, więc możesz dołączyć do nas, jeśli nie foizycznie, to cyfrowo.

Podobne artykuły

Mozilla Firefox 23

przez -
0 210
PHP

przez -
0 185