P.I.W.O. 11 – trwa nabór na prelegentów

P.I.W.O. 11 – trwa nabór na prelegentów

przez -
1 2739
Konferencje

Studenckie Koło Naukowe Sieci Komputerowych i Systemów Rozproszonych działające przy Politechnice Poznańskiej przypominają o trwającym naborze prelegentów na tegoroczną konferencję P.I.W.O. 11, która jest planowana na 10 października 2015 roku w Centrum Wykładowo-Konferencyjnym Politechniki Poznańskiej. Poszukiwane są osoby, które podzielą się z innymi swoją wiedzą, w szczególności tematy dla zagorzałych zwolenników Wolnego Oprogramowania i dla ludzi którzy na Poznańskiej Imprezie zetkną się z nim po raz pierwszy.

Organizatorzy przepraszają dotychczasowe osoby, które wysłały zgłoszenia, ale w ciągu ostatnich kilkunastu dni wystąpiły problemy z grupą dyskusyjną Google i część wiadomości mogła zostać nieodebrana. Dlatego wszyscy, którzy już zgłaszali i nowi chętni proszeni są o ponowne wysłanie propozycji na adres: piwo2015@googlegroups.com.

Zgłoszenie powinno zawierać:

Dołącz do wydarzenia
  • tytuł i krótki opis wystąpienia
  • Twoje imię, nazwisko i kilka słów o sobie
  • przewidywany czas wystąpienia (30-90min)

Propozycje wystąpień należy zgłaszać do 12 września 2015.

Podobne artykuły

TP link M7200

przez -
1 351

przez -
0 579

1 komentarz

  1. […] Studenckie Koło Naukowe Sieci Komputerowych i Systemów Rozproszonych działające przy Politechnice Poznańskiej przypominają o trwającym naborze prelegentów na tegoroczną konferencję P.I.W.O. 11, Post P.I.W.O. 11 – trwa nabór na prelegentów pojawił się poraz pierwszy w OSWorld.pl. Źródło: P.I.W.O. 11 – trwa nabór na prelegentów […]

Odpowiedz