P.I.W.O 7

P.I.W.O 7

przez -
4 497
Konferencje

Zapraszamy wszystkich na 7. edycję Poznańskiej Imprezy Wolnego Oprogramowania, która odbędzie się 24.04.2010. Wszystkich zainteresowanych pomocą przy organizacji lub chcących zaprezentować swoje doświadczenia związane z wdrażaniem technologii FLOSS prosimy o kontakt.

W ramach konferencji chcielibyśmy zorganizować panel dyskusyjny, którego celem będzie określenie aktualnych celów i problemów przed jakimi stają grupy użytkowników systemu Linux (LUG). Poznańska grupa użytkowników Linuksa nie funkcjonuje już od dłuższego czasu, dlatego przy okazji spotkania chcielibyśmy zastanowić się czy taka instytucja jest wciąż niezbędna dla rozwoju społeczności FLOSS w Poznaniu. Na panel chcielibyśmy zaprosić wszystkich zainteresowanych, aktywnie działających członków społeczności Linuksa w Polsce. Więcej szczegółów wkrótce.

P.I.W.O jest organizowane przez koło naukowe studentów informatyki Politechniki Poznańskiej BooBoo, Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe i Poznańską Grupę użytkowników języka Java.

Kontakt: marcin (na) bazydlo.org.