Parted Magic 4.2

0
879
Parted Magic
Parted Magic

Patrick Verner poinformował o wydaniu systemu Parted Magic 4.2. System ten działa jako LiveCD a jego przeznaczeniem jest zarządzanie dyskami oraz partycjami. Do systemu dodano również dystrybucję Clonezilla. Można ją uruchomić bezpośrednio z Parted Magic albo wybrać system podczas bootowania. Aplikacje takie jak bzip2 oraz gzip zastąpiono pbzip2 i pigz.

Poprzedni artykułCrossOver Linux 8
Następny artykułPoznaj człowieka Microsoftu w Ecma

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj