Phoronix Test Suite 5.4 z nowym portalem LinuxBenchmarking.com

Phoronix Test Suite 5.4 z nowym portalem LinuxBenchmarking.com

przez -
0 1510
Benchmark

Phoronix Media ogłosiło wydanie Phoronix Test Suite 5.4.0, zestawu narzędzi i benchmarków do testowania sprzętu i systemu operacyjnego. Phoronix Test Suite 5.4.0 zawiera w sobie ponad 450 profili testowych oraz ponad 100 zestawów testów dla różnego rodzaju sprzętu. Użytkownik może samodzilenie stworzyć i zaplanować własny zestaw skryptów do testowania, a otrzymane wyniki wysłać na globalny portal OpenBenchmarking.org. Cały pakiet został napisany w PHP i dostępny jest dla systemów Linux, BSD, OS X, Windows.

Wbudowany Phoromatic Server pozwala klientom Phoronix Test Suite na działanie bez potrzeby bezpośredniej komunikacji z OpenBenchmarking.org, wspiera zdalne wyłączanie/włączanie systemowych maszyn, automatyczne wyszukiwanie Serwerów Phoromatic po przez Zeroconfig, oraz wiele innych funkcji. Serwer Phoromatic może zostać wdrożony za zaporą sieciową, przy użyciu dostęgo kodu w Phoronix Test Suite 5.4. Usługi własnej konfiguracji i wsparcie techniczne dostępne są po uprzednim kontancie z Phoronix Media. Naprawiono sporo znalezionych błędów.

LinuxBenchmarking.com - farma serwerów

Phoronix Media uruchomił także portal LinuxBenchmarking.com, który to zawiera codzienne zestawy testów, najnowszych wersji jądra Linux i kompilatora LLVM Clang. Jest to farma serwerów, z zainstalowanymi 32 systemami typu: Antergos, Arch Linux, Ubuntu, Fedora i openSUSE.

Brak komentarzy

Odpowiedz