PHPCon Poland się odbędzie 15 listopada w Szczyrku!

PHPCon Poland się odbędzie 15 listopada w Szczyrku!

przez -
0 2186
phpcon

Jesienią powróci najstarsza ogólnopolska konferencja PHP, czyli PHPCon Poland. Organizatorzy podjęli decyzję o reaktywacji tej marki niezależnie od php Central Europe, która początkowo miała być jej kontynuacją. PHPCon odbędzie się w listopadzie w hotelu Orle Gniazdo w Szczyrku, czyli w miejscu, w którym został najlepiej zapamiętany.

Ostatnia edycja PHPConu w Szczyrku to rok 2014. Zarówno lokalizacja, agenda, jak i integracyjny charakter tej imprezy spowodował, że biletów zabrakło wtedy już na dwa miesiące przed jej rozpoczęciem. Po imprezie rozpoczęło się poszukiwanie większego ośrodka i rok później konferencja przeniosła się do ogromnego kompleksu hotelowego Ossa pod Rawą Mazowiecką. Wtedy urosła jeszcze bardziej, ale wiele osób stwierdziło, że z uwagi na rozmiar, straciła tam swój integracyjny charakter.

Minęło kilka lat, a uczestnikom beskidzkich edycji imprezy łza się nadal w oku kręci. Z rozrzewnieniem wspominają czasy, kiedy w bardzo luźnej atmosferze mogli spotkać się w Orlim Gnieździe, w którym oprócz wykładów i warsztatów był czas na bardzo swobodną integrację, imprezy w pokojach do białego rana a w ciągu dnia interesujące prelekcje i prawdziwie weekendowy chillout z panoramą na Skrzyczne.

Jeśli czujesz związek z PHP i taka perspektywa Ci odpowiada, to teraz jest najsensowniejszy moment, by wziąć udział w tej imprezie. Do końca lipca na uczestników czeka nie lada gratka: wzorem lat ubiegłych, można wybrać najlepsze propozycje prelekcji. Głosowanie stanowić będzie punkt wyjścia dla Rady Programowej i znacząco wpłynie na ostateczny kształt agendy.

Zapisy odbywają się na głównej stronie konferencji: 2019.phpcon.pl. Głosować można na stronie Call For Papers: cfp.phpcon.pl, ale bez obaw: po zakupie biletu organizatorzy wyślą ci jeszcze szczegółową instrukcję, jak głosować. Oprócz terminu głosowania ciekawostką jest to, że biletów ubywa w tempie lawinowym. W kilka dni sprzedała się pierwsza setka, a limit hotelu to, ni mniej ni więcej, pięćset miejsc.
Zachęcamy!

Brak komentarzy

Odpowiedz