Pierwszy Turniej Hedgewars

Pierwszy Turniej Hedgewars

przez -
5 2212
Hedgewars

Portal OSWorld wspólnie z PenguinGamers organizują Pierwszy Turniej Hedgewars, w którym będzie można sprawdzić swoje umiejętności z innymi graczami. Jako termin rozgrywek wybrano sobotę 29 czerwca 2013 roku, gdzie o godzinie 16 czekamy na uczestników na specjalnie przygotowanym serwerze. Adres IP zostanie podany kilka godzin wcześniej, zatem śledźcie naszą stronę uważnie.

Nagrodami w konkursie są:

  • Pakiet hostingowy QNormal + dowolna domena .PL dla wygranego. Na rok za darmo
  • Salvation Prophecy (Desura)
  • 8-bit Commando (Desura)
  • Race The Sun (Steam)
  • Crusader Kings 2 (Steam)

Adres serwera
Oto adres serwera gry:
IP: 217.228.126.18, Port: 46631
Włączamy grę > prawa zakładka LAN i łączymy się z powyższym IP. Jeśli nie zdążyliście na 16, wejdźcie mimo to. Czekamy na Was do 20:00 :))

Zasady gry
Na początku zorganizujemy graczy w grupy, w których będą oni grali każdy z każdym. Aby rozgrywka była bardziej dynamiczna, każdy z graczy otrzyma tylko cztery jeże i pełny zestaw broni. Dwie osoby, które zajmą najwyższe miejsca w grupie przechodzą do następnego etapu i odbiorą klucze do gry 8-bit Commando.

Pierwszy Turniej Hedgewars - grupy

W dalszym etapie zwycięzcy obu grup otrzymają Race The Sun i trafią do finału wraz z osobami, które zajmą drugie miejsce. Zwycięzca otrzyma dodatkowo pakiet hostingowy QNormal. Gracze z 3 i 4 miejsc w grupach zagrają w fazę play-off z nagrodami pocieszenia

Sponsorzy:
OSWorld.pl, Firedance Games, 2DEngine, Flippfly, Paradox Interactive.

5 Komentarze

  1. Trzeba zaprosić reprezentacje Ciapatych i Ruskich, z doświadczenia wiem że bez tych nacji nie ma dobrego turnieju (punktem kulminacyjnym jest oczywiście detonacja ładunków)

Odpowiedz